Pronájem bytů

863A0354

Zabýváme se pronájmem bytů v různých lokalitách Liberce – Pavlovice, Františkov, Rochlice, Broumovská, Doubí, Liberec I., Horní Růžodol, Ruprechtice, Hanychov, centrum města – ul. Pražská.

Velikosti bytů: 1+0, 1+1, 2+1, 3+1

Jedná se o pronájem v panelových domech nebo starší zástavbě. V bytě je základní vybavení, možnost trvalého bydliště, komerční nájemné. Nájemní smlouva je uzavřena na dobu určitou, max. 1 rok, s možností prodloužení při řádném placení. Při podpisu smlouvy požadujeme kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu.


Informace v úřední dny

Pondělí a Středa:  7,30 – 12,00 a 12,30 – 17,00 hod.
kancelář firmy v Paláci Dunaj, více info v sekci kontakty

 

Ubytovna

dreamstime_m_61149223

Ubytovna Junior se nachází v centru Liberce u Harcovské přehrady, 200 m od zastávky Textilana (tramvaj směr Liberec – Jablonec nad Nisou).

Ubytovna nabízí dvoulůžkové pokoje, jejichž součástí je kuchyňka s teplou a studenou vodou, dvouplotýnkovým vařičem a lednicí. Každý pokoj je vybaven vestavěnými skříněmi, židlemi, stolkem a postelemi s lůžkovinami. Sociální zařízení je společné na patře, k dispozici je prádelna, sušárna. Na ubytovně je stálá služba.

Dále je k dispozici byt 3+1 s předsíní. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, sporákem, lednicí, spížovou skříní a rohovou lavicí. Byt má vlastní koupelnu a WC.

Kapacita ubytovny je 250 lůžek. Provoz ubytovny je celoroční. Ubytování je vhodné pro zaměstnance firem, brigádníky, sportovní oddíly – děti starší deseti let i pro nenáročné návštěvníky Liberce.

Dokumenty ke stažení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...